MATTEL Hot Wheels Split Speeders - Dráha s pilou

MATTEL Hot Wheels Split Speeders - Dráha s pilou

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 5 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.091 Kč
1.011 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A170064

MATTEL Hot Wheels Split Speeders - Dráha s pilou
Při útok pily, se mohou Split-Speeders vozidla rozdělit a ukázat, co umějí. Odpal auto ze startu a pilou ho rozděl na půl, pak sleduj, jak se auto zase spojí zpět v jeden kus a pokračuj dál v závodě! Auto je tvořeno dvěma rozdílnými částmi! Proto můžeš zažít ještě větší dobrodružství, když do hry přidáš další auta Split Speeders – auta mezi sebou můžeš libovolně spojovat a vytvářet si nové kombinace a nové designy na dráze. Kompatibilní se všemi Hot-Wheels-Track sadami. Včetně jednoho Split-Speeders vozidlo pro okamžitou akci.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: DHY27
  Jedno Split-Speeders vozidlo pro okamžitou akci v dodávce
  Věk: od 4 let.

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí.
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  MATTEL Hot Wheels Split Speeders - Dráha s pilou
  MOC¹ 1.091 Kč
  1.011 Kč