MATTEL Hot Wheels Star Wars: Darth Vader

MATTEL Hot Wheels Star Wars: Darth Vader


MOC¹
1.773 Kč
Cena
1.330 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
443 Kč-25%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A186413

MATTEL Hot Wheels Star Wars: Darth Vader
Darth Vader RC vozidlo se světli & zvuky!

Tmavé strany zdobí vozidlo Hot Wheels, které lze ovládat dálkovým ovladačem - perfektní doplněk pro fnaoušky Star Wars! V měřítku 1:18, elegantní černé auto hrdiny Dart Vader. Světelné funkce, jakmile se auto rozjede a autentické zvuky Dart Vader.

Zvuky lze slyšet po zmáčknutí knoflíku. Použijte dálkové ovládání, aby auto jezdilo všemi směry. Obashuje dálkově ovládatelné auto. Pro dálkové ovládání je potřeba 2 baterie AA (LR6) (nejsou součástí balení), Vozidlo obsahuje 4 baterie AA (LR6).

Podrobnosti:
  • Nutné baterie: 2 x AA (LR06) - alkalické baterie nejsou součástí balení
  • Součástí jsou 4 baterie AA (LR06)
  • Použijte dálkové ovládání pro pohyb do všech stran.
  • Obsahuje auto a dálkové ovládání Pro dálkové ovládání je potřeba 2 baterie AA (LR6) (nejsou součástí balení), Vozidlo obsahuje 4 baterie AA (LR6).
  • Věk: od 5 let.
Prsty, vlasy a volné oblečení - nenechávejte v blízkosti vrtulí, když vozidlo je v provozu.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

MATTEL Hot Wheels Star Wars: Darth Vader
MOC¹ 1.773 Kč
1.330 Kč
Top značky