MATTEL HRY UNO Extreme

MATTEL HRY UNO Extreme

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 3 kusy k dispozici!
1.228 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A046137

MATTEL HRY UNO Extreme
UNO Extreme
Číslo výrobku: V9364

Ještě více zábavy a tempa nabízí nová, šílená verze známé a oblíbené hry UNO Extreme. Nově přidaný elektronický rozdavač karet a exkluzivní karta Extreme! garantují nepředvídatelný průběh hry. Když člověk zmáčkne nahoře na tlačítko pro vydání karty a pokud má člověk štěstí, nic se nestane. Když má člověk smůlu, vychrlí celou řadu UNO Extreme karet. Přitom jsou aktivovány různé zvuky podle toho, zda jsou vydány karty nebo ne.
Praktické: Všech 112 karet se dá hned umístit do rozdavače.

Od 7 let.
2-10 hráčů
3 alkalické baterie C (LR14) je třeba dokoupit

Upozornění! Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí udušení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL HRY UNO Extreme
1.228 Kč