MATTEL Monster High - Dobíjecí Frankie

MATTEL Monster High - Dobíjecí Frankie

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

1.789 Kč
1.525 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 264 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A107840

MATTEL Monster High - Dobíjecí Frankie
Dobíjecí Frankie
Monster High
Číslo výrobku: BJR46

Zkus pomoci ostatním příšerkám zachránit Frankie a vrátit jí jiskru. Přesně jako ve filmu. Podaří se ti Frankie dobít natolik, až jí z toho budou vstávat vlasy na hlavě? Set obsahuje speciální panenku Frankie se superelektrickým outfitem, ve tmě zářícími botami a kartáčem pro zkrocení oživlé hřívy. Zjisti, co se stane, když zmáčkneš magické tlačítko. Vlasy Frankie... jé, co se to děje? S karáčem na vlasy bude zase vše v pořádku. Chcete vypnout světlo? Stačí zmáčknout knoflík. Dobíjecí Frankie je osvětlena a je skvělou dekorací do tvého pokojíčku.

Podrobnosti:
• Obsahuje panenky Frankie s kartáčem a dobíjecí stanici.
• Od 6 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do 3 let kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Cena
610 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MATTEL Monster High - Dobíjecí Frankie
1.789 Kč
1.525 Kč