MAXI COSI 2wayPearl 2018 Frequency Pink

MAXI COSI 2wayPearl 2018 Frequency Pink


Cena
6.646 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A220371

MAXI COSI 2wayPearl 2018 Frequency Pink
Třída 1 / od 67 cm do 105 cm (od cca 6 měsíců do cca 4 let)

Představujeme: 2wayPearl.
Obsahuje nejmodernější bezpečnostní prvky a odpovídá aktuálnímu nařízení i-Size o umístění autosedaček proti směru jízdy do 15 měsíců věku dítěte. Budete-li si přát, může Vaše dítě jezdit proti směru jízdy až do tělesné výšky 105 cm (do cca 4 let). 2wayPearl se používá jako součást konceptu řady 2way v kombinaci se základnou 2wayFix.

Autosedačka se snadno a pohodlně ovládá. Inovativní pásy "Easy-out" usnadňují připásání Vašeho dítěte a autosedačku lze snadno namontovat také po směru jízdy. V obou směrech je možné bez omezení používat všechny polohy k sezení a odpočinku. Díky kompaktnímu designu 2wayPearl pohledově zaujme a je vhodná do většiny moderních aut.

Bezpečnost pro Vaše dítě
 • Systém Side Protection je zárukou optimální ochrany při bočním nárazu.
 • Indikátor upozorňuje, že při montáži proti směru jízdy na sedadlo spolujezdce musí být deaktivován airbag a že dítě nemůže cestovat po směru jízdy, dokud nedosáhlo alespoň 15 měsíců věku.
Pohodlí pro Vás a Vaše dítě
 • Snadná změna z autosedačky umístěné proti směru jízdy na autosedačku po směru jízdy
 • "Easy-out" pásy zůstanou otevřené, abyste dítě bez problému a během pár sekund připásali
 • Pohodlné ovládání: Výšku opěrky hlavy a tříbodového pásu lze nastavit na přední části autosedačky
 • Klidová poloha je u 2wayPearl možná po i proti směru jízdy
 • Kompaktní a moderní design vhodný do většiny modelů automobilů
Rozměry:
 • Vnější rozměry (délka x šířka x výška): 62 x 44 x 50 cm
 • Rozměry plochy na sezení (délka x šířka): 32 x 30 cm
 • Výška zádové opěrky: 50 cm
 • Hmotnost: 7,2 kg
Základna MAXI COSI 2wayFix není součástí dodávky.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Maxi Cosi

Maxi-Cosi - Průkopník, který ovládl svět

V roce 1984 přinesla nizozemská firma Maxi-Cosi jako první dětskou autosedačku pro miminka na evropský trh. Později jako první vymyslela Maxi-Taxi, tzn. podvozek pro dětskou autosedačku-vajíčko, který se dá používat jako golfový kočárek. Cestovní koncept 3-v-1 je i v současnosti velmi oblíbený. Maxi-Cosi chce být stále krok napřed před konkurencí. Nabízí širokou paletu výrobků, které jsou inteligentním řešením pro více mobility a bezpečí dětí. Inteligentní proto, že díky vysokému komfortu ovládání ušetříte čas. Také proto, že dobře vypadají a jsou skvělé na omak. Ale především protože nabízí nejvyšší míru bezpečnosti a kvality a ocení je miminka, děti, rodiče i prarodiče.


Naše nejprodávanější

MAXI COSI 2wayPearl 2018 Frequency Pink
6.646 Kč
Top značky