MAXI COSI Beryl 2020 Nomad Grey

MAXI COSI Beryl 2020 Nomad Grey


  • MAXI COSI Beryl 2020 Nomad Black
  • MAXI COSI Beryl 2020 Nomad Blue

Cena
10.175 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A279924

EAN: 3220660320684

MAXI COSI Beryl 2020 Nomad Grey
Beryl - stále skvělý tvar
Maxi-Cosi Beryl je autosedačka, která poroste s dítětem. Beryl je vybaven novorozeneckou vložkou a inovativní technologií G-CELL od Maxi-Cosi a nabízí dětem pohodlí a bezpečnost - od prvního cestování domů z porodnice až do sedmi let. Díky tomu je Maxi-Cosi Beryl pokaždé perfektní.
V nejranějších letech tráví děti hodně času v autě. Jsou to léta, kdy potřebují různé autosedačky - od umístění proti směru i po směru jízdy, od novorozence po sedačku pro batole. A u různých autosedaček existují různé instalace - je obtížné udržet krok. To je důvod, proč Maxi-Cosi navrhl autosedačku Beryl: multifunkční autosedačku, která roste s dětmi. U Beryl potřebují rodiče pouze sedačku do auta, aby mohli pohodlně a bezpečně přepravovat své dítě až do věku sedmi let. A po celou dobu jsou děti připoutány ve stejném bezpečnostním pásu. Snadno nastavitelný úvazek zajistí, aby rodiče vždy používali autosedačku správně a že perfektně vyhovuje velikosti dítěte, bez ohledu na to, jak rychle roste.
Kromě toho funkce jednoduchého nastupování a vystupování nabízí optimální snadné použití pro rodiče a děti.
Život se rychle mění, rodiče chtějí mít tedy jistotu, že mají autosedačku, která vyhovuje každé situaci - a každému autu. Díky ukotvení ISOFIX a snadné instalaci popruhů lze Maxi-Cosi Beryl snadno a bezpečně nainstalovat do jakéhokoli automobilu. Nejenže dokonale vyhovuje vašemu dítěti, ale také vašemu autu.
Pro dosažení úrovně bezpečnosti, kterou je Maxi-Cosi známá, je Beryl vybaven inovativní technologií G-CELL společnosti Maxi-Cosi. Pro maximální ochranu při bočním nárazu kombinuje tato silná hexagonální buněčná struktura flexibilitu a sílu pro distribuci nárazu po celé konstrukci sedadla a snižuje nárazovou sílu, pokud by se stalo něco nepředstavitelného. Díky tomu je Maxi-Cosi Beryl jedinou dětskou sedačkou, kterou rodiče potřebují pro bezpečnou jízdu se svými dětmi od narození do jejich sedmých narozenin.

Detaily:
  • Snadné upínání a uvolňování pásů
  • Pohodlná novorozenecká vložka (od narození do 13 kg)
  • Umístění proti směru jízdy (0 - 13 kg) a po směru jízdy (9 - 25 kg)
  • Vynikající ochrana proti nárazu díky technologii G-Cell a AirProtect v opěrce hlavy
  • Systém popruhů lze používat již od narození
  • Díky možnostem hybridní instalace kompatibilní se všemi vozy
  • ECE R44/04
  • Základna je součástí balení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Maxi Cosi

Maxi-Cosi - Průkopník, který ovládl svět

V roce 1984 přinesla nizozemská firma Maxi-Cosi jako první dětskou autosedačku pro miminka na evropský trh. Později jako první vymyslela Maxi-Taxi, tzn. podvozek pro dětskou autosedačku-vajíčko, který se dá používat jako golfový kočárek. Cestovní koncept 3-v-1 je i v současnosti velmi oblíbený. Maxi-Cosi chce být stále krok napřed před konkurencí. Nabízí širokou paletu výrobků, které jsou inteligentním řešením pro více mobility a bezpečí dětí. Inteligentní proto, že díky vysokému komfortu ovládání ušetříte čas. Také proto, že dobře vypadají a jsou skvělé na omak. Ale především protože nabízí nejvyšší míru bezpečnosti a kvality a ocení je miminka, děti, rodiče i prarodiče.


Naše nejprodávanější

MAXI COSI Beryl 2020 Nomad Grey
10.175 Kč