MAXI COSI Beryl Authentic Grey 2020
Varianta:
 • MAXI COSI Beryl Authentic Grey 2020
 • MAXI COSI Beryl 2020 Authentic Graphite
 • MAXI COSI Beryl 2020 Authentic Black

Cena
9.460 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A283643

EAN: 3220660325191

MAXI COSI Beryl Authentic Grey 2020
Tento text je přeložen automaticky.
Beryl - vždy perfektní kondice.

Maxi-Cosi Beryl je autosedačka pro všechny věkové kategorie, která roste s dítětem. Vybaveno novorozeneckou sedačkou Inlay a inovativní technologií G-CELL od Maxi-Cosi Beryl nabízí pohodlí a bezpečnost pro děti - od první cesty domů jako novorozence do sedmi let. Díky tomu je Maxi-Cosi Beryl pokaždé perfektní.

V nejranějších letech tráví děti hodně času v autě. Roky, ve kterých potřebují různá autosedačky - od zadních sedadel vpředu a od novorozenců po kojence. A u různých autosedaček existují různé instalace - je obtížné udržet krok. Proto jsme navrhli autosedačku Maxi-Cosi Beryl: autosedačku pro několik věkových skupin, která roste s dětmi. U Beryl potřebují rodiče pouze jedno autosedačku, aby mohli své dítě pohodlně a bezpečně přepravovat až do sedmi let.
A po celou dobu jsou děti připoutány stejným bezpečnostním pásem.
Snadno nastavitelný pás zajišťuje, aby rodiče vždy používali autosedačku správně a aby seděly dokonale pro dítě, bez ohledu na to, jak rychle dítě roste.

Funkce snadného vstupu a výstupu navíc nabízí optimálnímu uživateli přátelskost pro rodiče a děti.

Život se rychle mění, takže se rodiče chtějí ujistit, že mají autosedačku, která vyhovuje každé situaci - a každé auto. Maxi-Cosi Beryl lze snadno a bezpečně nainstalovat do jakéhokoli automobilu díky ukotvení ISOFIX a jednoduché instalaci bezpečnostního pásu automobilu. To znamená, že nejen vaše dítě dokonale sedí, ale také vaše auto.

Pro dosažení úrovně bezpečnosti, pro kterou je Maxi-Cosi známá, je Beryl vybaven inovativní technologií G-CELL od Maxi-Cosi Pro maximální ochranu při bočním nárazu kombinuje tato silná hexagonální buněčná struktura flexibilitu a sílu pro šíření nárazu po celé konstrukci sedadla a snížení síly, pokud se stane něco nepředstavitelného. Díky tomu je Maxi-Cosi Beryl jedinou dětskou sedačkou, kterou rodiče musí zajistit, aby jejich děti měly bezpečnou jízdu od narození do svých sedmých narozenin.

Detaily produktu:
 • Snadný a výsuvný pásový systém
 • Komfortní vložka pro novorozence (od narození do 13 kg)
 • dozadu (0-13 kg) a vpřed (9-25 kg) místa k sezení
 • Vynikající ochrana proti nárazům díky technologii G-Cell a AirProtect v opěrce hlavy
 • Systém pásů použitelný od narození
 • Kompatibilní se všemi vozy díky hybridním možnosti instalace
 • ECE R44 / 04 Bezpečnost
 • Základní stanice je součástí dodávky
Technické údaje:
 • Rozměry (délka x šířka x výška): 68,5 x 44 x 65 cm
 • Hmotnost: 15 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Maxi Cosi

Maxi-Cosi - Průkopník, který ovládl svět

V roce 1984 přinesla nizozemská firma Maxi-Cosi jako první dětskou autosedačku pro miminka na evropský trh. Později jako první vymyslela Maxi-Taxi, tzn. podvozek pro dětskou autosedačku-vajíčko, který se dá používat jako golfový kočárek. Cestovní koncept 3-v-1 je i v současnosti velmi oblíbený. Maxi-Cosi chce být stále krok napřed před konkurencí. Nabízí širokou paletu výrobků, které jsou inteligentním řešením pro více mobility a bezpečí dětí. Inteligentní proto, že díky vysokému komfortu ovládání ušetříte čas. Také proto, že dobře vypadají a jsou skvělé na omak. Ale především protože nabízí nejvyšší míru bezpečnosti a kvality a ocení je miminka, děti, rodiče i prarodiče.


Naše nejprodávanější

MAXI COSI Beryl Authentic Grey 2020
MAXI COSI Beryl Authentic Grey 2020
9.460 Kč