Sbírejte body a ušetřete!
Sbírejte body a ušetřete!
Dnes 8x víc
BABYPOINTS
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
MAXI COSI Jade Sparkling Grey
Varianta:
  • MAXI COSI Jade Sparkling Grey
  • MAXI COSI Jade Nomad Black
  • MAXI COSI Jade Essential Graphite

6.248 Kč
Cena
4.505 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
1.743 Kč-28%
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A263926

EAN: 3220660305384

MAXI COSI Jade Sparkling Grey
MAXI COSI Jade Sparkling Grey v kombinaci se základnou 3WayFix je vítězem při testu Stiftung Warentest (vydání 06/2019) Se známkou "velmi dobrá" (1,5) je jeden z nejlepších v kategorii "i-size do výšky 105 cm".

Maxi-Cosi Jade je první nástavba povolena podle předpisu R129. Praktická funkce Click&Go - základna 3wayFix se jednoduše připevní do auta za pomoci ISOFIXu. Tak mohou děti pohodlně cestovat bez přestávky a po delší dobu, anebo si zdřímnout při kratších vzdálenostech. Moderní design a slušivé kožené detaily vytváří z Jade v kombinaci s Maxi-Cosi rámem krásný, stylový kočárek.

Detaily:
  • První nástavba schválena dle předpisu R129, díky ISOFIXu-základně je bezpečně upevněna v autě, a vizuální a zvuková indikace signalizuje její bezpečné umístění.
  • Jednoduchá montáž v autě, díky funkci Slide&Go na 3WayFix základnu, pro každý rám kočárku Maxi-Cosi.
  • Miminko spinká v autě, anebo v kočárku v nejvhodnější poloze, bez toho aniž by bylo buzeno rodiči při vystupování z auta. Vaše miminko leží pohodlně ve vložce pro miminka Soft touch.
  • Řešení pro miminka od narození do věku 4. let v kombinaci s 3wayfix základnou, Pebble Plus anebo Pearl Pro i-size.

Technické detaily:
  • Rozměry: 80,5 x 47,5 x 58 cm
  • Hmotnost: 6,05 kg

Vhodné základny:
  • Kompatibilní pouze se základnou Maxi Cosi 3wayFix

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Maxi Cosi

Maxi-Cosi - Průkopník, který ovládl svět

V roce 1984 přinesla nizozemská firma Maxi-Cosi jako první dětskou autosedačku pro miminka na evropský trh. Později jako první vymyslela Maxi-Taxi, tzn. podvozek pro dětskou autosedačku-vajíčko, který se dá používat jako golfový kočárek. Cestovní koncept 3-v-1 je i v současnosti velmi oblíbený. Maxi-Cosi chce být stále krok napřed před konkurencí. Nabízí širokou paletu výrobků, které jsou inteligentním řešením pro více mobility a bezpečí dětí. Inteligentní proto, že díky vysokému komfortu ovládání ušetříte čas. Také proto, že dobře vypadají a jsou skvělé na omak. Ale především protože nabízí nejvyšší míru bezpečnosti a kvality a ocení je miminka, děti, rodiče i prarodiče.


Naše nejprodávanější

MAXI COSI Jade Sparkling Grey
MAXI COSI Jade Sparkling Grey
6.248 Kč
4.505 Kč