Sleva na hračky ➽ 10%
Sleva na hračky ➽ 10%
Kód kupónu
4SPIE6174
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
MAXI COSI Pláštěnka pro Cabriofix, Pebble a Citi SPS
Momentálně vyprodáno

MAXI COSI Pláštěnka pro Cabriofix, Pebble a Citi SPS

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
693 Kč
546 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 147 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A114650

MAXI COSI Pláštěnka pro Cabriofix, Pebble a Citi SPS
Dnes může klidně pršet, bouřit nebo sněžit...

Bez ohledu na typ srážek je Vaše dítě v bezpečí a suchu pod průhlednou pláštěnkou.
Je robustní, snadno se nasazuje a schovává. Je vždy po ruce, ať už prší nebo lije.
Pláštěnka se skvěle hodí na Cabriofix, Pebble a Citi SPS.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Maxi Cosi

Maxi-Cosi - Průkopník, který ovládl svět

V roce 1984 přinesla nizozemská firma Maxi-Cosi jako první dětskou autosedačku pro miminka na evropský trh. Později jako první vymyslela Maxi-Taxi, tzn. podvozek pro dětskou autosedačku-vajíčko, který se dá používat jako golfový kočárek. Cestovní koncept 3-v-1 je i v současnosti velmi oblíbený. Maxi-Cosi chce být stále krok napřed před konkurencí. Nabízí širokou paletu výrobků, které jsou inteligentním řešením pro více mobility a bezpečí dětí. Inteligentní proto, že díky vysokému komfortu ovládání ušetříte čas. Také proto, že dobře vypadají a jsou skvělé na omak. Ale především protože nabízí nejvyšší míru bezpečnosti a kvality a ocení je miminka, děti, rodiče i prarodiče.