MAXI-COSI Sluneční clona pro Pearl, Tobi, Rubi, Axiss a Milofix - černý

MAXI-COSI Sluneční clona pro Pearl, Tobi, Rubi, Axiss a Milofix - černý


832 Kč
Cena
725 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
107 Kč (13%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A114756

MAXI-COSI Sluneční clona pro Pearl, Tobi, Rubi, Axiss a Milofix - černý
Chraňte Vaše dítě

Jízdy autem mohou být pro dítě relaxační a často dítě usne ještě dříve, než se vůbec vyjede. Abyste jízdu dítěti ještě více zpříjemnili, nabízí Maxi-Cosi sluneční ochrana ideální podmínky pro pohodlný spánek.

Sluneční clona se dá upevnit na všech dětských autosedačkách Maxi-Cosi, které mají opěrku hlavy (2wayPearl, Axiss, Tobi, Rubi a MiloFix), dá se prát a skýtá plnou ochranu před UV.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Maxi Cosi

Maxi-Cosi - Průkopník, který ovládl svět

V roce 1984 přinesla nizozemská firma Maxi-Cosi jako první dětskou autosedačku pro miminka na evropský trh. Později jako první vymyslela Maxi-Taxi, tzn. podvozek pro dětskou autosedačku-vajíčko, který se dá používat jako golfový kočárek. Cestovní koncept 3-v-1 je i v současnosti velmi oblíbený. Maxi-Cosi chce být stále krok napřed před konkurencí. Nabízí širokou paletu výrobků, které jsou inteligentním řešením pro více mobility a bezpečí dětí. Inteligentní proto, že díky vysokému komfortu ovládání ušetříte čas. Také proto, že dobře vypadají a jsou skvělé na omak. Ale především protože nabízí nejvyšší míru bezpečnosti a kvality a ocení je miminka, děti, rodiče i prarodiče.


MAXI-COSI Sluneční clona pro Pearl, Tobi, Rubi, Axiss a Milofix - černý
832 Kč
725 Kč
Top značky