MAXI COSI základna 2wayFix

MAXI COSI základna 2wayFix


4.975 Kč
Cena
4.104 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
871 Kč-18%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A127589

MAXI COSI základna 2wayFix
Základna Maxi-Cosi 2wayFix, s jejíž pomocí lze upevnit dětské autosedačky od narození do 4 let proti směru jízdy, nabízí maximální ochranu a bezpečnost na cestách.
Výsledkem je podstatně vyšší ochrana hlavy a šíje dítěte.

2wayFix je součástí 2wayFamily: 2wayFix Basis je kompatibilní se systémem Pebble a 2wayPearl. Základna je snadno ovladatelná a ve voze je namontována pomocí systému ISOFIX pouze jedním zaklapnutím. Má vizuální a zvukový indikátor potvrzující správné umístění.


Detaily:
  • Velmi snadná instalace Pebble Plus a 2wayPearl jedním zaklapnutím.
  • Dlouhá uživatelská doba:
  • Lze použít od narození do 4 let pouze s jednou základnou ISOFIX pro dvě věkové skupiny
  • Montáž v proti směru jízdy a zvýšení bezpečnostních standardů podle i-Size
  • Vizuální a zvuková indikace potvrzuje správné umístění a snižuje riziko nesprávného používání


Vlastnosti:
  • Nastavitelná podpěrná noha; Indikátor potvrdí správné nastavení podpěrné nohy
  • Indikátor upozorňuje, že při montáži proti směru jízdy na sedadlo spolujezdce musí být deaktivován airbag a že dítě nemůže cestovat po směru jízdy, dokud nedosáhlo alespoň 15 měsíců věku
  • Kompaktní a moderní design vhodný do většiny modelů automobilů
  • Základna včetně dvou baterií (vyměnitelných)


Varovný signál při stavu baterie pod 30%
Základna 2wayFix funguje i bez baterií, doporučuje se však baterie vyměňovat z důvodu vizuální a akustické bezpečnostní indikace.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Značka

Maxi Cosi

Maxi-Cosi - Průkopník, který ovládl svět

V roce 1984 přinesla nizozemská firma Maxi-Cosi jako první dětskou autosedačku pro miminka na evropský trh. Později jako první vymyslela Maxi-Taxi, tzn. podvozek pro dětskou autosedačku-vajíčko, který se dá používat jako golfový kočárek. Cestovní koncept 3-v-1 je i v současnosti velmi oblíbený. Maxi-Cosi chce být stále krok napřed před konkurencí. Nabízí širokou paletu výrobků, které jsou inteligentním řešením pro více mobility a bezpečí dětí. Inteligentní proto, že díky vysokému komfortu ovládání ušetříte čas. Také proto, že dobře vypadají a jsou skvělé na omak. Ale především protože nabízí nejvyšší míru bezpečnosti a kvality a ocení je miminka, děti, rodiče i prarodiče.


Naše nejprodávanější

MAXI COSI základna 2wayFix
4.975 Kč
4.104 Kč
Top značky