MAXI COSI Zimní fusak 2 v 1 Nomad Black, 2018
Momentálně vyprodáno

MAXI COSI Zimní fusak 2 v 1 Nomad Black, 2018

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

Popis výrobku

Číslo výrobku: A221425

MAXI COSI Zimní fusak 2 v 1 Nomad Black, 2018
MAXI-COSI 2-v-1 zimní fusak nabízí extra pohodlí pro miminko od narození do ca. 3,5 let.
Chrání miminko před chladem, větrem a deštěm a dá se přeměnit na pohodlné polstrování sedačky.

Fusak je kompatibilní se všemi kočárky MAXI-COSI

Udržuje miminko v teple
Udržuje miminko po celý čas v teple.

Přeměnitelnost na polstrování sedačky
Dá se přeměnit na pohodlné polstrování sedačky.

Dlouhé užití
Použití až do ca. 3,5 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Maxi Cosi

Maxi-Cosi - Průkopník, který ovládl svět

V roce 1984 přinesla nizozemská firma Maxi-Cosi jako první dětskou autosedačku pro miminka na evropský trh. Později jako první vymyslela Maxi-Taxi, tzn. podvozek pro dětskou autosedačku-vajíčko, který se dá používat jako golfový kočárek. Cestovní koncept 3-v-1 je i v současnosti velmi oblíbený. Maxi-Cosi chce být stále krok napřed před konkurencí. Nabízí širokou paletu výrobků, které jsou inteligentním řešením pro více mobility a bezpečí dětí. Inteligentní proto, že díky vysokému komfortu ovládání ušetříte čas. Také proto, že dobře vypadají a jsou skvělé na omak. Ale především protože nabízí nejvyšší míru bezpečnosti a kvality a ocení je miminka, děti, rodiče i prarodiče.