MEDELA Kontaktní kojicí kloboučky vel. L

MEDELA Kontaktní kojicí kloboučky vel. L

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • MEDELA Kontaktní kojicí kloboučky vel. S
  • MEDELA Kontaktní kojicí kloboučky vel. M

337 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A001134

MEDELA Kontaktní kojicí kloboučky vel. L
Pomáhají mamince při kojení v případě plochých nebo vpáčených bradavek. Anatomický tvar kloboučků umožňuje miminku kontakt s přirozenou vůní matčina prsu. Vyrobeny z velmi jemného silikonu neutrální vůně.Krabička slouží pro bezpečné a hygienické uložení 1 páru kloboučků, usnadňuje jejich skladování a přenos, zajišťuje mamince vyšší komfort. Použití kloboučků konzultujte s lékařem, laktační poradkyní nebo porodní asistentkou. Dostupné ve 3 velikostech: S - 16mm, M - 20 mm, L - 24 mm pomůcka při výběru velikosti dle bradavky - prsty na ruce. S = malíček, M = prostředníček, L = palec.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MEDELA Kontaktní kojicí kloboučky vel. L
337 Kč