MEDELA Swing - 2-fázová elektrická odsávačka

MEDELA Swing - 2-fázová elektrická odsávačka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!

MOC¹ 4.478 Kč
4.256 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 222 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A064950

MEDELA Swing - 2-fázová elektrická odsávačka
Malá, jemná a přesto výkonná odsávačka vhodná pro každodenní použití. Vysoce účinná díky principu 2-fázového odsávání mateřského mléka, které věrně napodobuje sací rytmus miminka. V první stimulační fázi odsávání dochází ke stimulaci tvorby mateřského mléka. Následná odsávací fáze napodobuje pomalejší hlubší sání, které maximalizuje průtok mléka v co nejkratším čase. Možnost jednoduchého nastavení intenzity odsáváníÿJednoduchá - snadné sestavení, použití a údržba. ÿTichá - poskytuje možnost diskrétního odsávání ve všech situacích. Obsah balení:
1 ks Hlava ventilu 1 ks PersonalFit M (prsní nástavec)1 ks Láhev 150 ml1 ks Žlutý ventil, 2 ks bílá membrána1 ks Víčko, šroubovací uzávěr, stojánek1 ks Motor Swing1 ks Hadice PVC Swing1 ks Adaptér Swing1 ks Calma systém pro kojené děti

Příslušenství

Cena
184 Kč
Cena
237 Kč
Cena
281 Kč
Cena
263 Kč
Cena
349 Kč
Cena
1.203 Kč
Cena
1.206 Kč
Cena
533 Kč
Cena
267 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MEDELA Swing - 2-fázová elektrická odsávačka
MOC¹ 4.478 Kč
4.256 Kč