Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Mega Bloks: Barevná taška Deluxe Building bag 150 ks
Momentálně vyprodáno

Mega Bloks: Barevná taška Deluxe Building bag 150 ks


Cena
794 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A245273

Mega Bloks: Barevná taška Deluxe Building bag 150 ks
Rozvíjí schopnosti učením se barev, čísel a tvarů. Vyvinuty pro ručičky malých dětí a jejich zvídavé hlavičky. Od tvarů po barvy a počítání až po matematiku a řešení problémů, děti se učí všechno, co je pro školu důležité, se 150 velkými stavebními kostkami. Různobarevné kostky umožní procvičovat představivost a další školní dovednosti. Podněcuje kreativitu používáním kostek k sestavování a přestavování čehokoliv z dětské fantazie. Poskládej si z velikých kostiček co tě napadne. K dispozici jich budeš mít 150 s různými obrázky a čísly. Stavebnice Megabloks vynikají zpracováním a použitými materiály. Ty jsou zdravotně nezávadné. Kostičky jsou dostatečně veliké, aby nemohlo dojít k nečekanému vdechnutí. Vhodné pro děti od 1 do 5 let.

Podrobnosti:
  • 150-dílná sada ke hraní a učení
  • Kostky jsou potištěny
  • Číslice a symboly podporují počítání a matematické myšlení
  • Tvary a odpovídající předměty podporují vnímání tvarů.
  • Mnoho různých barev podporuje barevné cítění.
  • Věk: od 12 měsíců

Nevhodné pro děti do 12 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Top značky