Mega Bloks: Sestav si zvířátka

Mega Bloks: Sestav si zvířátka


Cena
394 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A237272

Mega Bloks: Sestav si zvířátka
Tytp barevné kostky, které se snadno spojují slibují spoustu možností skládání, třídění a hravého učení na téma farma. Z nich lze sestavit různá hospodářská zvířata, například koně, kuřata, ovce nebo krávu. Nyní musí dítě zjistit, které tři části patří ke kterému zvířeti.

Například ke koni pasuje jablko a ke kuřeti vejce. Pro vlastní legrační výtvory mohou být díly libovolně kombinovány. Vhodné pro děti od 1 do 5 let

Podrobnosti:
 • Mnoho barevných kostek
 • Barevná mnohotvárnost
 • Věk: od 12 měsíců

 • Upozornění Kostky jsou již potištěny, není tedy k dispozici žádná samolepka

  Příslušenství

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Mega Bloks: Sestav si zvířátka
  394 Kč
  Top značky