Mega Bloks škola Guck-Guck (35 dílů)

Cena
980 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A296796

EAN: 0887961905441

Mega Bloks škola Guck-Guck (35 dílů)
Tento text je přeložen automaticky.
Batole budou mít skutečnou radost, když sestaví tuto školu z 35 velkých stavebních bloků. Roztomilý mýval peekaboo a roztomilá sova peekaboo lze umístit do školního autobusu, aby předvedli své peekaboo překvapení na cestě do školy. Když je na výchozí kámen položeno zvíře Peekaboo a páka je stlačena, zvíře vtáhne skluzavku dolů zábavným způsobem.

Detaily produktu:
  • Obsah: 2 zvířata peekaboo, 35 robustních velkých stavebních bloků, 1 školní autobus na kolech, 3 diapozitivy a výchozí kámen
  • Úplně nové způsoby hraní: Umístěte zvíře peekaboo na stavební blok, aby se aktivoval peekaboo překvapení
  • Když je stisknuta páka na startovacím kameni, zvířata peekaboo vtipně sklouzávají skluzavkou
  • Ideální pro ruce malých dětí
  • Podporuje jemné motorické dovednosti a schopnost myslet
  • Stavební bloky jsou kompatibilní se všemi herními sadami Guck-Guck a stavebními hračkami od Mega Bloks, takže nic nebrání nekonečné zábavě při učení!
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Mega Bloks škola Guck-Guck (35 dílů)
980 Kč