Mega Bloks Sloní průvod

Mega Bloks Sloní průvod


Cena
1.091 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A224500

Mega Bloks Sloní průvod
Veselá sloní procházka se postará o spoustu legrace od chobotu po ocásek!

Když zatáhnete za provázek vozítka, velké kostky se budou otáčet v obrovském břiše přátelského slona. Když dítě vyjme barevné kostky z otevřené nádoby, může z nich složit hrocha, žirafu či krokodýla. Pokud umístí zvířata na správné místo ve víku nádoby, naučí se i odpovídající barvy. Může ale zvířata umístit na osy s kolečky, které se pak zavěsí za slona a vznikne veselý zvířecí průvod.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 40,5 x 20,5 x 29 cm
 • Věk: od 12 měsíců

 • Upozornění Nevhodné pro děti do 12 měsíců.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Mega Bloks Sloní průvod
  1.091 Kč
  Top značky