Mega Bloks tahací štěně
Cena
707 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A296776

EAN: 0887961879582

Mega Bloks tahací štěně
Tento text je přeložen automaticky.
Batole si zamilují tohoto malého pejska, který honí, a 15 velkých stavebních bloků bude skutečnou radostí, že se uvidí. Stavební kameny slouží jako krmivo pro štěně a jednoduše se vkládají do úst. Pes si může vzít na procházku na vodítku a stavební kameny vypadají jako malé hromady. Stavební bloky se také hodí přímo na hlavu, záda a tlamu psa.

Detaily produktu:
  • Obsah: 1 štěně na kolečkách a 15 velkých, robustních stavebních bloků, které se vejdou přímo na hlavu, záda a tlamu štěně.
  • Stavební bloky mohou být drženy v pejsek - stačí dát stavební bloky do úst, pak jít psa na vodítku a stavební bloky se objeví jako hromady.
  • Perfektní pro ruce malých dětí
  • Podporuje hrubé motorické dovednosti a stimuluje představivost
  • Stavební bloky jsou kompatibilní se všemi stavebními hračkami od Mega Bloks, takže nic nebrání nekonečným učení zábava!
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Mega Bloks tahací štěně
Mega Bloks tahací štěně
707 Kč