Mega Bloks: Velký box s kostkami (40ks)

Mega Bloks: Velký box s kostkami (40ks)


Cena
347 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A237273

Mega Bloks: Velký box s kostkami (40ks)
Nejprve si vymyslete stavební plán… A poté ho zrealizujte s těmito 40 barevnými stavebními kostkami. Vytvářejte s těmito úžasnými velkými kostičkami nová díla, kdykoli si vzpomenete! Skládejte vysoké věže, vytvořte bláznivé hrady nebo sestavte celou partu přátelských zvířátek a zábavných stvoření.

Kostky perfektně padnou do malých dětských ručiček. Snadno se skládají a rozkládají. Zároveň tak rozvíjejí jemnou motoriku dětí. A co je obzvláště skvělé: Sada je zabalená do krabice ve tvaru kostky! Věk: vhodné pro děti od 1 do 5 let

Podrobnosti:
 • Mnoho barevných kostek
 • Barevná mnohotvárnost
 • Věk: od 12 měsíců
 • Příslušenství

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  Mega Bloks: Velký box s kostkami (40ks)
  347 Kč
  Top značky