Měkký bryndák BABYBJOERN - zelený a žlutý

Měkký bryndák BABYBJOERN - zelený a žlutý

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 507 Kč
389 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 118 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A090660

Měkký bryndák BABYBJOERN - zelený a žlutý
Měkký bryndák Babybjťrn - sada dvou kusů

Měkký bryndák BABYBJOERN je ergonomicky výbroně přizpůsoben dětem. Měkký bryndák, který se přijemně nosí má sběrnou prohlubeň pro jídlo, které nešlo do pusy. Otevření na krku je tvarováno jako perlový náhrdelník a dá se výborně nastavit. Díky tomu roste bryndák s dítětem a může se dlouho používat. Díky bryndáku BABYBJOERN už nepotřebujete prát špinavé látkové bryndáky. Jednoduše ho umyjete pod vodou a můžete okamžitě znovu použít.

Uzávěr leží výborně a příjemně okolo krku. Velikost bryndáku je zvolena tak, že prohlubeň bryndáku nezůstává viset na desce stolu. Zbytky jídla zůstanou v prohlubni, i když se dítě hodně hýbe.

Výborně individuálně nastavitelný uzávěr se výborně přizpůsobí Vašemu rostoucímu dítěti.

• Materiá: PP
• Bez obsahu BPA
• Vhodný do myčky, ale nepokládejte ho blízko topení
• Objem krku: ca. 19 - 30 cm

Součástí dodávky jsou 2 bryndáky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Měkký bryndák BABYBJOERN - zelený a žlutý
MOC¹ 507 Kč
389 Kč