MEPAL Campus box na oběd - Paw Patrol

MEPAL Campus box na oběd - Paw Patrol


Varianta:
  • MEPAL Campus box na oběd - Paw Patrol
  • MEPAL Campus lunch box - LOL Surprise
  • MEPAL Campus box na svačinu - leopardí
  • MEPAL Campus lunch box - Space

Cena
218 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A319182

EAN: 8711269947112

MEPAL Campus box na oběd - Paw Patrol
Tento text je přeložen automaticky.
Box na svačinu Paw Patrol včetně vyjímatelné vložky bento nabízí ještě větší rozmanitost svačin o přestávce. Možnosti chutných školních jídel jsou prakticky neomezené.
Co takhle čerstvý chléb a křupavé ovoce? Nebo vydatná svačina na mezidobí? Pár kostiček sýra, kousky salámu, ořechy nebo sušené ovoce?
Kombinujte podle libosti a mějte vše pěkně oddělené, protože vložka bento rozděluje vnitřek krabičky na obědy do různých přihrádek. Vše tak zůstane čerstvé a chutné!

Nebo dáváte přednost "klasickým" čtyřem sendvičům? Žádný problém, protože flexibilní vložku bento můžete snadno vyjmout a naplnit krabičku na oběd jako obvykle. Po použití můžete box na oběd a vložku bento umýt v myčce nádobí.

Podrobnosti o produktu
  • Flexibilní vložka bento
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Nabízí dostatek úložného prostoru

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

MEPAL Campus box na oběd - Paw Patrol
MEPAL Campus box na oběd - Paw Patrol
218 Kč