Naše alternativa k vyprodanému výrobku

MEPAL  termonádoba na jídlo  Ellipse - Nordic Denim
Momentálně vyprodáno

800 Kč
Cena
793 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A318892

EAN: 8711269988078

MEPAL termonádoba na jídlo Ellipse - Nordic Denim
Tento text je přeložen automaticky.
Máte ráno vždycky málo času? Nejste sami!
Vezměte si s sebou na cesty čerstvý jogurt a křupavé müsli (které zůstane ve víčku pěkně křupavé) v tomto termoobalu v barvě Nordic Denim.

Nádoba z nerezové oceli s dvojitými stěnami udrží jogurt v chladu až do polední pauzy. Ať už jste v práci nebo ve vlaku, jednoduše obě ingredience předem smíchejte a... Užijte si to! Lunchpot také pomáhá utišit hlad během pozdních směn nebo odpolední výuky. Protože polévka, kterou jste ráno naplnili, je ještě horká. A křupavé krutony z veky jsou perfektní ingrediencí "just-in-time". Thermo Lunchpot udrží jídlo teplé až 6-8 hodin* a studené až 12 hodin.

Izolovaná nádoba na oběd s dvojitou stěnou je samozřejmě naprosto nepropustná a vnější obal zůstává vždy chladný a suchý bez ohledu na teplotu uvnitř.

Obě nádoby Lunchpot mají samostatné víko se šroubovacím uzávěrem, které lze vzájemně spojit bajonetovým zámkem. Víko spodní nádoby na oběd má také dodatečnou izolaci.

Aby byl barevný hrnec Thermo Lunchpot co nejdéle funkční, doporučujeme jej čistit ručně. Víko a jeho plastové části lze mýt i v myčce nádobí.

Další tip: Aby jídlo vydrželo co nejdéle teplé nebo studené, doporučujeme hrnec Thermo Lunchpot před naplněním opláchnout horkou nebo ledovou vodou.

*Závisí na typu, množství a teplotě potravin.

Podrobnosti o produktu:
  • Udrží jídlo teplé až 6-8 hodin a studené až 12 hodin.
  • Rozměry: přibližně Ø10,7 x 16,9 cm
  • Absolutně odolné proti úniku

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: MEPAL termonádoba na jídlo Ellipse - Nordic Denim
4.5
3 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 2
 
4 hvězdičky
| 1
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Užitečná česká hodnocení:

Další hodnocení

Užitečná zahraniční hodnocení:

Více mezinárodních hodnocení
Načítání...

Naše nejprodávanější