MEPAL termoska Ellipse 500 ml - Nordic Pink
-17%

MEPAL termoska Ellipse 500 ml - Nordic Pink


Varianta:
  • MEPAL termoska Ellipse 500 ml - Nordic Pink
  • MEPAL termoska Ellipse 500 ml - Nordic Green

679 Kč
Cena
566 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
113 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A318819

EAN: 8711269987279

MEPAL termoska Ellipse 500 ml - Nordic Pink
Tento text je přeložen automaticky.
Díky termosce Ellipse o objemu 500 ml v růžové barvě Nordic máte vždy po ruce horký nebo studený nápoj.
Ideální například na dlouhé cesty autem. Dobrý způsob, jak si zlepšit náladu při cestě autem: zpívejte si při hudbě z reproduktorů a vezměte si s sebou osvěžující nápoj - dodá vám novou energii!

Naplňte termo láhev Mepal studenou vodou (lze i perlivou) a váš osvěžující nápoj na cestách zůstane (ledově) studený až do posledního doušku. Zůstanete tak svěží a bdělí. Skoro se můžete těšit na další dopravní zácpu... ale jen téměř!

Termální láhev Ellipse o objemu 500 ml udrží vaše nápoje teplé až 12 hodin a chladné 24 hodin. Vnější obal láhve zůstává vždy suchý a chladný bez ohledu na teplotu uvnitř.
Praktický tip: před použitím láhev vypláchněte horkou nebo ledovou vodou, abyste prodloužili dobu, po kterou si nápoj udrží požadovanou teplotu.

Pro zajištění co nejlepších zážitků z pití po co nejdelší dobu doporučujeme čistit barevnou termosku ručně. Víko a jeho plastové části lze mýt i v myčce nádobí.

Podrobnosti o produktu:
  • Design : Nordic Pink
  • Objem 500 ml
  • Udrží nápoje teplé až 12 hodin a chladné 24 hodin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

MEPAL termoska Ellipse 500 ml - Nordic Pink
MEPAL termoska Ellipse 500 ml - Nordic Pink
679 Kč
566 Kč