Micki Stohovací hračky
-21%
MOC¹
670 Kč
Cena
528 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
142 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A333003

EAN: 7315621021840

Micki Stohovací hračky
Tento text je přeložen automaticky.
Klasická stohovací hračka od Micki ve tvaru roztomilého dřevěného medvídka s měkkými plátěnými detaily! Šest barevných kroužků povzbuzuje dítě ke hře a pomáhá rozvíjet jeho jemnou motoriku, může si s nimi hrát donekonečna. Kroužky lze skládat v libovolném pořadí, takže dítě při hře pochopí, jak spolu jednotlivé velikosti souvisejí. Veselé barvy a směs různých přírodních materiálů dělají tuto hračku tak příjemnou a při jejím používání se rozvíjejí všechny smysly.

Který kroužek je největší, který nejmenší - a který patří doprostřed? A je tvrdá medvědí hlava na dotek stejná jako měkké látkové uši?

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 10 x 10 x 14 cm.
  • Materiál: dřevo, len
  • Hmotnost: přibližně 2,3 kg
  • Podporuje motorické dovednosti dítěte
  • Pokyny pro mytí: otřete povrch
  • Věk: od 12 měsíců
Pozor
Nevhodné pro děti mladší 12 měsíců.

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Micki Stohovací hračky
Micki Stohovací hračky
MOC¹ 670 Kč
528 Kč