Micki Toy Kitchen White
MOC¹
2.388 Kč
Cena
2.269 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A332830

EAN: 7315621021697

Micki Toy Kitchen White
Tento text je přeložen automaticky.
Klasická mini kuchyňka v bílé barvě se sporákem Universal a dřezem modern en. Kuchyň je vybavena dvěma plotýnkami, troubou, dřezem, vodovodními kohoutky a třemi tlačítky. Díky módním barvám tlačítek a horkých desek je hraní ještě zábavnější. Boční strany této skvělé kuchyňky na hraní zdobí veselé obrázky. Pod dřezem je spousta místa na všechny malé hrnce a pánve, nádobí a vše, co v kuchyni potřebujete. Zde se mohou nejmladší fanoušci vaření vyřádit do sytosti! Tato hrací kuchyňka je vyrobena ze dřeva.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 110 x 635 x 530
  • Materiál: dřevo a plast
  • Hmotnost: přibližně 14 kg
  • Podporuje kreativitu vašich dětí
  • Věk: od 3 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Micki Toy Kitchen White
Micki Toy Kitchen White
MOC¹ 2.388 Kč
2.269 Kč