Micralite Footmuff TwoFold Ever green
Varianta:
  • Micralite Footmuff TwoFold Ever green
  • Micralite Footmuff TwoFold Carbon

Cena
2.705 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A282382

EAN: 5060579580223

Micralite Footmuff TwoFold Ever green
Tento text je přeložen automaticky.
Teplá fusak do chladných dnů
Dokonce ani v zimě neexistují žádná omezení pro vaše dobrodružství: Fusak fumy TwoFold dokonale zapadá do připevnění kočárku a udržuje vaše dítě pohodlně v teple. Používáme izolaci z materiálu DuPont Sorona®, materiálu vyrobeného z udržitelných zdrojů. Protože neděláme žádné kompromisy, pokud jde o budoucnost našich nejmladších.

Textilie odolné proti povětrnostním vlivům
Nezáleží na tom, zda prší, bouří nebo je velmi chladno - s fusakem TwoFold jste dobře připraveni. Tkaniny jsou odolné proti větru a vodě s hodnocením 20K / 20K. To znamená, že odpovídají vysoce kvalitnímu tygřímu oblečení pro náročné horolezce. Takže pro vás a vaše dítě neexistují žádná omezení, abyste dobyli svět!

Detaily produktu:
  • Izolační fusak
  • Lehký a prodyšný
  • Textilie odolné proti povětrnostem

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

Micralite Footmuff TwoFold Ever green
Micralite Footmuff TwoFold Ever green
2.705 Kč