Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Miniland přírodní ekologický bambusový nádobí
Momentálně vyprodáno

Miniland přírodní ekologický bambusový nádobí


Cena
822 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A264144

EAN: 8413082892647

Miniland přírodní ekologický bambusový nádobí
Tento text je přeložen automaticky.
Zábavné stravování pro nejmenší!
Kompletní sada jídel zdobená vtipnými motivy zajistí, že se děti budou bavit a vaše děti budou nadšené, že budou mít svůj vlastní talíř, misku a pití s ​​jejich oblíbeným zvířetem.

Vše, co potřebujete
5dílná sada obsahuje plochý talíř pro pevné jídlo, misku, která je ideální pro kaši, vidlička a lžíce v ideální velikosti pro první nezávislá jídla dítěte a hrnek na pití se dvěma pohodlnými držadly, slámkou na pití a systémem proti odkapávání.

Takže se mohou naučit jíst samy.
Vidlice a lžíce ekologické stravy pomáhají svým menším rozměrům naučit se jíst sama. Malý výukový pohár je také ideální volbou pro první pokusy dítěte o pití, protože jeho boční křídla umožňují velmi pohodlné a snadné držení za ruce malých.

Přírodní materiály
Sada postrojů je vyrobena z bambusových vláken, velmi odolného a lehkého materiálu. Dokonce i nejmladší se tak dozvědí, jak důležité je věnovat pozornost životnímu prostředí a udržovat jejich budoucí životní prostředí v dobrém stavu.

Myčka na nádobí
Všechny části této sady mohou lze je snadno umýt v myčce a přesto jejich barvy zůstávají tak živé jako v první den.

Podrobnosti o produktu:
  • Přírodní materiály
  • Kompletní
  • Vhodné do myčky nádobí
  • hrnek na pití

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější