Miyali LUCA Zrcátko pro autosedačky - žába

Miyali LUCA Zrcátko pro autosedačky - žába

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 7 kusy k dispozici!
  • Miyali LUCA Zrcátko pro dětské autosedačky BASIC
  • Miyali LUCA Zrcátko pro autosedačky - sluníčko sedmitečné

764 Kč
570 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 194 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A015937

Miyali LUCA Zrcátko pro autosedačky - žába
Dětské zrcátko

Zábava pro děti - bezpečnost pro rodiče!

Vaše dítě sedí na zadním sedadle v dětské autosedačce, která je namontována proti směru jízdy. V této pozici normálně nemůže řidič na dítě vidět.

Se zrcátkem Luca můžete Vaše dítě během jízdy pozorovat. Stejně jako sledujete ve zpětném zrcátku provoz na silnici za Vámi, můžete vidět i na dítě.

Dětské zrcátko Luca se dá bez problému namontovat téměř v každém autě. Zrcátko se pouze upevní na opěrku hlavy zadního sedadla auta právě tam, kde sedí dítě.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Miyali LUCA Zrcátko pro autosedačky - žába
764 Kč
570 Kč