Miyali LUCA Zrcátko pro dětské autosedačky BASIC

Miyali LUCA Zrcátko pro dětské autosedačky BASIC

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Miyali LUCA Zrcátko do auta, Design Kačenka
  • Miyali LUCA Zrcátko pro autosedačky - žába
  • Miyali LUCA Zrcátko pro autosedačky - sluníčko sedmitečné

433 Kč
303 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 130 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A070668

Miyali LUCA Zrcátko pro dětské autosedačky BASIC
Zrcátko pro autosedačky BASIC

Radost pro děti - bezpečnost pro rodiče

Vaše miminko sedí na zadním sedadle v autosedačce, která je umístěna proti směru jízdy. V této poloze řidič nemůže miminko vidět.

Díky zrcátku Luca můžete dítě během jízdy autem sledovat. Tak jako můžete sledovat provoz za Vámi pomocí zpětného zrcátka, tak můžete také vidět dítě.

Zrcátko Luca se dá bez problému upevnit téměř v každém autě. Montáž je naprosto jednduchá: Zrcátko se pouze upevní na opěrku hlavy zadního sedadla auta právě tam, kde sedí dítě.
Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Miyali LUCA Zrcátko pro dětské autosedačky BASIC
433 Kč
303 Kč