MOON Footmuff Taupe
  • MOON Fusak Stone 2020
  • MOON Fusak antracit
  • MOON Fusak černý
  • Moon Fusak Special London 2020

MOC¹
1.700 Kč
Cena
1.459 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
241 Kč-14%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A277797

EAN: 4025583037638

MOON Footmuff Taupe
Tento text je přeložen automaticky.
Jiskřivé sněhové povrchy, zamrzlá jezera, ledově modrá obloha: výlet do zimní říše divů může být tak krásný. Obzvláště když jsou rodiče a děti mazlení a teplo.

Klidné klima je snadné
Z vnější strany se barva pevné látky hodí, zevnitř - díky oteplování tkané kožešiny - padající pocit dobrý. Fusak lze připevnit na pásový systém na sportovním sedadle a proto se z tohoto důvodu nedoporučuje pouze v zimě.

Detaily produktu:
  • Ve vhodném provedení na kočárku a kočárku
  • Lze připevnit na pásový systém
  • S oteplovanou tkanou kožešinou a horní část je odnímatelná ovinovacím zipem

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Moon

Chvíle s MOON... a každodenní život se stane hračkou!

Na základě mnoha zkušeností a s vášní navrhuje MOON dětské kočárky. Výsledkem je bezpečná a stylová mobilita pro moderní rodiny. Nejvyšší kvalitativní nároky, nejlepší servis a vynikající poměr cena/výkon tvoří základní pilíře filozofie firmy. Všechny modely jsou důkladně promyšlené, technicky vyspělé a pečlivě zpracované.
To nejlepší pro děti. Toto motto ovlivňuje naše myšlení a jednání. Ať už jde o klasické, golfové, kombinované nebo sportovní kočárky, produkty značky MOON se vyznačují použitím vysoce kvalitních materiálů a rozsáhlými kontrolami kvality.

Naše nejprodávanější

MOON Footmuff Taupe
MOC¹ 1.700 Kč
1.459 Kč