MUCKEL dětský hřejivý polštář 14 x 15 cm
Cena
347 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A297288

EAN: 0791732466874

MUCKEL dětský hřejivý polštář 14 x 15 cm
Tento text je přeložen automaticky.
I naše babičky důvěřovaly léčivým vlastnostem ovčí vlny. Přírodní vlna v polštáři ® Muckel ukládá přirozené tělesné teplo, a proto se nemusí uměle ohřívat. Na rozdíl od známého polštáře na zrno je polštář Muckel® okamžitě připraven k použití, neztrácí své teplo a nemůže být nikdy příliš horký. Polštář Muckel ® 14x15cm je vhodný pro kojence a děti (do cca 5 let) pro podporu na hrudi a žaludku. Láhev na horkou vodu a polštář na zrno se po nějaké době vychladnou - polštář Muckel ® zůstává vždy příjemně teplý a umožňuje klidný spánek.

informace o produktu:
  • Obal: 100% organická bavlna (kbA)
  • Výplň: 100% organická vlna (kbT)
  • Výplň nemyjte
  • 100% přírodní
  • Výplň může být nahrazena vlnou Muckel & reg care vlna
Bezpečnostní pokyny:
Muckel ® polštář není hračka a měl by se používat pouze pod dohledem dospělých. Ujistěte se, že vaše dítě nevkládá polštář do úst. Zip by měl otevírat pouze dospělý (např. Umýt povlak na polštář). Během praní je nejlepší ponechat vlnu v plastovém sáčku mimo dosah dětí. Polštář Muckel ® je produkt s přírodními složkami a není vhodný pro alergiky nebo osoby s imunodeficiencí. Použití tepla se nedoporučuje u akutně zánětlivých nebo horečnatých chorob. V takovém případě se poraďte s lékařem. Vhodné je skladování při pokojové teplotě. NEVYTVÁŘEJTE VÝMĚNU (např. V mikrovlnné troubě nebo troubě)!

Příslušenství

Cena
205 Kč
(410 Kč / 100g)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

MUCKEL dětský hřejivý polštář 14 x 15 cm
MUCKEL dětský hřejivý polštář 14 x 15 cm
347 Kč