Jen dnes 10x více bodů!
Jen dnes 10x více bodů!
Sbírejte babypoints
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
MUCKEL dětský hřejivý zábal na krk 25 - 35 cm
Cena
410 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A297292

EAN: 0791732466867

MUCKEL dětský hřejivý zábal na krk 25 - 35 cm
Tento text je přeložen automaticky.
I naše babičky důvěřovaly léčivým vlastnostem ovčí vlny. Přírodní vlna v ® Muckel Neck Warmer ukládá přirozené tělesné teplo, a proto nemusí být uměle zahřívána. Je připraven k okamžitému použití, neztrácí své teplo a nemůže být nikdy příliš horký. Ohřívač krku Muckel ® je vyroben z extra měkké organické bavlny a je vyplněn provazcem Muckel z vlny péče o vlasy. To poskytuje příjemné teplo pro krk a zadní část krku.

Detaily produktu:
  • Obal: 100% organická bavlna (kbA)
  • Výplň: 100% organická nová vlna (kbT)
  • Gr. 1 pro kojence a děti s obvodem krku 25 - 35 cm
  • Výplň může být nahrazena ® care Muckel vlna
  • Dodržujte symboly péče
Pokyny pro péči:
I naše babičky důvěřovaly léčivým vlastnostem ovčí vlny. Přírodní vlna v Muckel®-Neckwarmer ukládá přirozené tělesné teplo, a proto se nemusí uměle ohřívat. Je připraven k okamžitému použití, neztrácí své teplo a nemůže být nikdy příliš horký. Ohřívač krku Muckel ® je vyroben z extra měkké organické bavlny a je vyplněn provazcem Muckel z vlny péče o vlasy. To poskytuje příjemné teplo pro krk a zadní část krku.

Bezpečnostní pokyny:
Ohřívač krku ® Muckel není hračkou a měl by být používán pouze pod dohledem dospělých. Neumisťujte ohřívač krku příliš pevně. Ujistěte se, že vaše dítě nevkládá ohřívač krku a vlnu do úst. Vlnu by měla odstraňovat (např. K mytí krytu) pouze dospělá osoba. Během praní je nejlepší ponechat vlnu v plastovém sáčku mimo dosah dětí. Nikdy nevkládejte ošetřující vlnu příliš hluboko do ušního kanálu ani ji nepoužívejte na otevřené rány. Chraňte vlnu před ohněm! Naše produkty ® Muckel obsahují přírodní složky a nejsou vhodné pro alergiky nebo osoby s imunodeficiencí. Nedoporučujeme používat teplo pro akutně zánětlivé nebo fieberha nemoci. V takovém případě se poraďte s lékařem. Vhodné je skladování při pokojové teplotě. NEVYTVÁŘEJTE VYHŘÍVÁNÍ krku (např. V mikrovlnné troubě nebo troubě)!

Příslušenství

Cena
193 Kč
(386 Kč / 100g)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

MUCKEL dětský hřejivý zábal na krk 25 - 35 cm
410 Kč