Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Mutsy korba Nio 2019 inspire Eucalyptus
Momentálně vyprodáno

Mutsy korba Nio 2019 inspire Eucalyptus


  • Mutsy Nio Korbička Adventure Pine Green
  • mutsy přenosná vanička Nio Inspire Ligth Shade
  • Mutsy Nio Korbička North Black
  • Mutsy Nio 2019 korba North Stormy Weather

Cena
6.730 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A263244

Mutsy korba Nio 2019 inspire Eucalyptus
Objevte Nio - nejnovější model značky Mutsy - který zve rodiče k dobrodružným cestám. S lehkým rámem, integrovanou sluneční clonou a odolným designem je Neo ideální k objevování. Nio se může používat s hlubokou kobičkou, sportovní korbičkou nasaditelnou do obou směrů, různými autosedačkami a množstvím praktického příslušenství. Opěrky zad a nohou jsou nastavitelné do několika pozic, včetně ergonomické pozice lehu: dosud nejrovnější pozice na spaní. Přidejte robustní profilová kolečka s odpružením a kočárek, který zvládne překonat všechny cesty, je na světě!

Inspire
Kolekce inspirována sněním. Od od těch, kteří si myslí, že budoucnost roste ze snění. Moderní prvky kombinované s elegantními klasickými prvky Inspire a jeho šarmantní vzhled Vás bude vždy znovu a znovu překvapovat. Nezáleží na tom, zda se zrovna díváte na skrytý zip nebo na lesknoucí se štítek. Každým pohledem z blízka objevujete něco nového. Jemné detaily, které se mohou zdát nepatrné ... ale jak nyní víte: Maličkou jsou to, co se počítá.

Detaily:
  • Přenosnou korbičku je možné složit: velká výhoda při transportu a uložení
  • Prodyšná stříška: prodyšná vrstva pod stříškou korbičky
  • Integrovaná sluneční clona: ochrana proti slunečnímu záření
  • Hmotnost: 4,3 kg

Obsahem balení je pouze korbička bez podvozku.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

Top značky