Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Mutsy Nio 2019 korba Explore Steel Grey
Momentálně vyprodáno

Mutsy Nio 2019 korba Explore Steel Grey


  • Mutsy Nio Korbička North Black
  • Mutsy Nio korba 2019 Inspire Pearl Grey
  • mutsy přenosná vanička Nio Inspire Ligth Shade
  • Mutsy Nio Korbička Adventure Sea Green

Cena
5.981 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A263242

Mutsy Nio 2019 korba Explore Steel Grey
Objevte Nio - nejnovější model značky Mutsy - který zve rodiče k dobrodružným cestám. S lehkým rámem, integrovanou sluneční clonou a odolným designem je Neo ideální k objevování. Nio se může používat s hlubokou kobičkou, sportovní korbičkou nasaditelnou do obou směrů, různými autosedačkami a množstvím praktického příslušenství. Opěrky zad a nohou jsou nastavitelné do několika pozic, včetně ergonomické pozice lehu: dosud nejrovnější pozice na spaní. Přidejte robustní profilová kolečka s odpružením a kočárek, který zvládne překonat všechny cesty, je na světě!

Explore
Pro všechny, kteří se vydávají na výlety. S hramonickým barevným provedením se zaměřením na detail Vás kočárek vyzývá ke zkoumání. Připravená objevovat svět. Svět venku, ale i ten uvnitř Vás. EXPLORE Série přichází ve funkčním, ale rafinovným designu, který Vs doprovází na cestách. Je jedno, kam míříte. Ne všichni, kteří se toulají, jsou ztracení.

Detaily:
  • Přenosnou korbičku je možné složit: velká výhoda při transportu a uložení
  • Prodyšná stříška: prodyšná vrstva pod stříškou korbičky
  • Integrovaná sluneční clona: ochrana proti slunečnímu záření
  • Hmotnost: 4,3 kg

Obsahem balení je pouze korbička bez podvozku.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

Top značky