Mutsy Nio korba 2019 Inspire Pearl Grey

Mutsy Nio korba 2019 Inspire Pearl Grey


Varianta:
  • Mutsy Nio korba 2019 Inspire Pearl Grey
  • Mutsy Nio Korbička North Black
  • Mutsy Nio Korbička Adventure Sea Green

Cena
6.290 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 3-4 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A263245

EAN: 8718213019642

Mutsy Nio korba 2019 Inspire Pearl Grey
Objevte Nio - nejnovější model značky Mutsy - který zve rodiče k dobrodružným cestám. S lehkým rámem, integrovanou sluneční clonou a odolným designem je Neo ideální k objevování. Nio se může používat s hlubokou kobičkou, sportovní korbičkou nasaditelnou do obou směrů, různými autosedačkami a množstvím praktického příslušenství. Opěrky zad a nohou jsou nastavitelné do několika pozic, včetně ergonomické pozice lehu: dosud nejrovnější pozice na spaní. Přidejte robustní profilová kolečka s odpružením a kočárek, který zvládne překonat všechny cesty, je na světě!

Inspire
Kolekce inspirována sněním. Od od těch, kteří si myslí, že budoucnost roste ze snění. Moderní prvky kombinované s elegantními klasickými prvky Inspire a jeho šarmantní vzhled Vás bude vždy znovu a znovu překvapovat. Nezáleží na tom, zda se zrovna díváte na skrytý zip nebo na lesknoucí se štítek. Každým pohledem z blízka objevujete něco nového. Jemné detaily, které se mohou zdát nepatrné ... ale jak nyní víte: Maličkou jsou to, co se počítá.

Detaily:
  • Přenosnou korbičku je možné složit: velká výhoda při transportu a uložení
  • Prodyšná stříška: prodyšná vrstva pod stříškou korbičky
  • Integrovaná sluneční clona: ochrana proti slunečnímu záření
  • Hmotnost: 4,3 kg

Obsahem balení je pouze korbička bez podvozku.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

Mutsy Nio korba 2019 Inspire Pearl Grey
6.290 Kč