Myš Simba Disney Tokyo Minnie Purple, 45 cm
Varianta:
  • Myš Simba Disney Tokyo Minnie Purple, 45 cm
  • Myš Simba Disney Tokyo Minnie Pink, 45 cm
  • Myš Simba Disney Tokyo Minnie žlutá, 45 cm

Cena
653 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A289055

EAN: 5400868002843

Myš Simba Disney Tokyo Minnie Purple, 45 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Světově proslulý: Minnie Mouse je spolu s Mickey Mouse jednou z nejslavnějších myší na světě. Známá z televize a různých komiksů, rychle si podmanila srdce fanoušků.

Roztomilá Minnie Mouse je velká japonská fanynka a přichází ve stylu hip anime. S modrýma ušima a kapucí panda je něco velmi zvláštního. Je vysoká 45 cm a je vyrobena z plyšového měkkého plyše a je ideální pro mazlení, mazlení a objímání. Roztomilá plyšová postava se těší na cestování a lze ji vzít všude.

Simba - Sloní silná zábava! Těžištěm vývoje produktu je nadšení dětí. Pro chlapce a dívky, mladé i staré. Děti by se měly bavit a být povzbuzovány.

Detaily produktu:
  • Velikost Minnie Mouse (délka): 45 cm
  • Materiál : Plush
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Myš Simba Disney Tokyo Minnie Purple, 45 cm
653 Kč