Najell fusak Winter Cover Morning Grey

Najell fusak Winter Cover Morning Grey


Cena
3.990 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A247655

Najell fusak Winter Cover Morning Grey
Inspirován švédskou zimou, fusak Winter Cover se dokonale hodí k vaší tašce pro novorozence SleepCarrier a většině kočárků, když je vaše dítě dost velké, aby mohlo sedět. Mezi ně patří kočárky Bugaboo, Cybex, Emmaljunga a Joolz a mnoho dalších. Fusak lze používat až do věku 3 let a je ideální pro podzim, zimu a jaro, aby bylo zajištěno, že tato období vaše dítě stráví v teple a pohodlí. Výplň je vyrobena z materiálu Sorona®, polstrování z recyklovaného materiálu s lepšími vlastnostmi než běžná náplň, protože si zachovává svou šířku a volnost i při kontaktu s vodou. S fusakem Winter Cover činí společnost Najell také další krok k ochraně životního prostředí. Zimní pokrývka se skládá z materiálů, které mají minimální vliv na životní prostředí. Všechny materiály jsou ve 100% Öko-Tex Standardu 100 třída 1.

Detaily:
  • Rozměry: 115 x 31 x 18 cm
  • Doporučeno od 0 do 3 let
  • Materiál: polyester
  • Podšívka: Fleece
  • Vhodné do pračky na 40°C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

Najell fusak Winter Cover Morning Grey
3.990 Kč
Top značky