Najell nosítko Original Brilliant Black

Najell nosítko Original Brilliant Black


  • Najell nosítko Original Matte Black
  • Najell nosítko Original Morning Grey

Cena
3.921 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A247659

Najell nosítko Original Brilliant Black
Dětské nosítko s ergonomickou polohou dítěte

Dětské nosítko "Original" přesvědčí svým ergonomickým tvarem pro novorozence a je nejlepší na trhu v oblasti rozložení hmotnosti. Umožní vám nosit své dítě takovým způsobem, který bude vám i vašemu dítěti obzvláště pohodlný a to již od prvního dne. Nosítko vás bude provázet oo celé cestě od narození dítěte, kdy budete chtít být svému dítěti co nejvíce na blízku, až do jeho třetího roku věku. Jedinečné magnetické přezky na "Originál" usnadňují upoutání dítěte do nosítka a udržují je bezpečně uzavřené. Široké a polstrované ramenní popruhy a bederní pás činí nosítko obzvláště pohodlným. Moderní švédský design dětského nosítka odráží styl mladých rodičů. Při správném používání doporučuje institut International Hip Dysplasia Institute "Original" jako zdravý a moderní produkt.

Pozice pro novorozence od 0 do 6 měsíců:
Ergonomická pozice žáby, která podporuje tvar "C" zad vašeho dítěte, a nohy jsou uloženy v podpůrné poloze "tvaru" M ".

Pozice u boků od 6 do 36 měsíců:
Doporučuje se používat dětské nosítko jako bederní sedačku od věku 6 měsíců nebo jakmile dítě může sedět samo od sebe. Celá váha se odebere z ramen a přesune se na kyčle. Moderní sedačka je lídrem na trhu mezi srovnatelnými výrobky.

Pozice u boků - na zádech od 10 do 36 měsíců:
Tato poloha je vhodná zejména pro delší výšlapy, ale i malé procházky s dítětem od 12 měsíců. Umístěte své dítě do nosítka před sebe a pak nosítko otočte směrem k sobě. Toto vede k maximální redukci hmotnosti a umožňuje dlouhé nošení vašeho dítěte.

Detaily:
  • Doporučeno od 0 do 3 let
  • Vhodné od 3,5 do 15 kg
  • Materiál: Síťovina Air Mesh Mix

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

Najell nosítko Original Brilliant Black
3.921 Kč
Top značky