NAME IT Boys Overal na spaní 2 ks regatta

NAME IT Boys Overal na spaní 2 ks regatta

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • NAME IT Boys Overal na spaní 2 ks cashmere blue
  • NAME IT Girls Overal na spaní 2 ks red violet
  • NAME IT Boys Overal na spaní 2 ks cashmere blue

MOC¹ 463 Kč
289 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 174 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A153756

NAME IT Boys Overal na spaní 2 ks regatta
Overal na spaní 2 ks

Značková kvalita od NAME IT

Hezké overaly na spaní z měkké bavlny. 1x s potiskem po celé délce a 1x jednobarevný. Druky po celé délce pro snadné oblékání a vysvlékání.

Detaily:
• 100% bavlna
• lze prát na 40°C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Name it

Name It - Dětská móda inspirovaná dětmi

Dánská módní značka se nevyznačuje jen barevně veselým a kvalitním dětským oblečením, ale nabízí módní dětskou módu už pro nejmenší děti. A to vše za výhodné ceny! Díky více než 25 letým zkušenostem z dětského textilního průmyslu zná Name It přesně potřeby dětí a rodičů a rozumí jim. Proto jsou modely od Name It vytvářeny s ohledem na pět ústředních hodnot: trvalost, přátelstkost, zdraví, sport i ochrana zvířat. Tyto hodnoty se zrcadlí ve všem, co Name It dělá. Konec konců vše, co je důležité pro děti, je velmi podstatné i pro Name It!


NAME IT Boys Overal na spaní 2 ks regatta
MOC¹ 463 Kč
289 Kč