New Classic Toys vozítko modré
Varianta:
  • New Classic Toys vozítko modré
  • EITECH Odrážedlo s bednou, červené
  • New Classic Toys vozítko růžové

Cena
2.081 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A300942

EAN: 8718446114039

New Classic Toys vozítko modré
Tento text je přeložen automaticky.
Tato krásná červená dřevěná skluzavka s krabičkou od New Class ic Toys je vybavena měkkými pogumovanými pneumatikami. Proto je téměř žádný valivý hluk patrný. Výška sedadla je 24 cm.

Nové hračky Class ic Toys nabízí hračky, které přispívají k pozitivnímu vývoji dítěte. V popředí je bezpečnost a radost z hraní. Všechny výrobky od New Class ic Toys splňují evropské bezpečnostní normy pro hračky.

Náš sortiment hraček zahrnuje výrobky vyrobené z poctivých a odolných materiálů. S New Class ic Toys se tradiční způsob hraní přenáší na další generaci. Tímto způsobem přispíváme k tomu, aby bylo hraní vzdělávací a hodnotné.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 66,5 x 36 x 38 cm
  • výška sedáku: 24 cm
  • s krabicí v přírodním barevném provedení
  • materiál: dřevo
  • věk: od 18 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

New Classic Toys vozítko modré
New Classic Toys vozítko modré
2.081 Kč