NICI Můj první králík s kousnutým kroužkem NICI

NICI Můj první králík s kousnutým kroužkem NICI


Cena
325 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A085696

EAN: 4012390359466

NICI Můj první králík s kousnutým kroužkem NICI
Tento text je přeložen automaticky.
Díky kolekci Moje první NICI mohou rodiče v prvních 36 měsících života cíleně a hravě napadat a podporovat své dítě. Zejména v prvních měsících života se děti učí zvláště rychle, když jsou osloveny mnohé jejich smysly.

Při vývoji produktů My First NICI proto NICI Design věnují zvláštní pozornost tomu, aby učební hračka NICI co nejlépe podporovala vývoj v raném dětství. Tato barevná produktová řada byla vyvinuta kolem králíka Tilli, jehněčího Monnyho, sovy Olofa a malé myši.

Podrobnosti:
 • Lze prát při 30 ° C
 • Věk: od 6 měsíců
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  NICI Můj první králík s kousnutým kroužkem NICI
  325 Kč