NICI Můj trojúhelník První mazanec NICI 42073

NICI Můj trojúhelník První mazanec NICI 42073


Cena
311 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A272131

EAN: 4012390420739

NICI Můj trojúhelník První mazanec NICI 42073
Tento text je přeložen automaticky.
Děti se od narození učí objevovat svět hrou - se všemi smysly.

První hračky a vnímání různými smysly lze pomocí vybraných hraček podpořit. Moje první NICI je přesně přizpůsobena každé fázi vývoje a zajišťuje, že každý malý krok je významným krokem vpřed v duševním a fyzickém vývoji dítěte. Moje první NICI znamená rozmanité produkty pro pocit a porozumění. Barevné plyšové hračky a vzdělávací hračky podporují motorické dovednosti, kreativitu a paměť. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plyšu a jsou vyvíjeny zkušenými designérskými lidmi, kteří jsou sami rodiči a přesně vědí, co malé lidi na Zemi potřebují. NICI klade velký důraz na vynikající kvalitu výrobků a moderní přísné bezpečnostní standardy. Z tohoto důvodu provádíme přísné kontroly kvality a necháváme naše dětské výrobky testovat a certifikovat nezávislým testovacím institutem.

S tímto mazlivým hadříkem má vaše dítě s sebou vždy své tři nejlepší přátele: Rabbit Tilli, Lamb Monny a Osel Muli. Schnuffeltuch je vyroben z nejlepších plyšových měkkých plyšových NICI. Praskající papír na jedné straně látky a odnímatelný kroužek na uších osla poskytují rozmanitost a zábavu.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry: 18 x 10 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Péče: omyvatelný v šetrném cyklu při 30 ° C
  • Věk: od 0 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

NICI Můj trojúhelník První mazanec NICI 42073
311 Kč