NICI Sesame Street plyšová hračka Ernie 30 cm štíhlá 43509

NICI Sesame Street plyšová hračka Ernie 30 cm štíhlá 43509


Cena
562 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A272926

EAN: 4012390435092

NICI Sesame Street plyšová hračka Ernie 30 cm štíhlá 43509
Tento text je přeložen automaticky.
Kde je Sesame Street? Samozřejmě v barevném světě NICI. Krümelmonster, Ernie a Bert a mnoho dalších obyvatel panenek známé dětské show již více než 40 let udržují děti v dobré náladě. NICI Přináší vtipné cestovatele z televizní obrazovky do dětského pokoje jako plyšové plyšové hračky a skvělé doplňky.

Plyšová panenka Ernie přesvědčuje každého fanouška Sesame Street. Ernie vypadá jako jeden originál ze slavné televizní show se svým nejasným účesem a pruhovaným svetrem. Jakmile si to vezmete do svého srdce, už nikdy nebudete chtít nechat toho vtipného malého chlapce vyrobeného z nejlepších plyšových NICI znovu zmizet.

detaily
  • Rozměry: 30 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Péče: 30 ° C Jemné mytí
  • Věk: od 12 měsíců

úcta
Nevhodné pro děti do 12 měsíců. Nebezpečí udušení v důsledku dlouhých vlasů.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

NICI Sesame Street plyšová hračka Ernie 30 cm štíhlá 43509
562 Kč