NICI Zimní pantofle lední medvěd Bignic Gr. 38-41 42041

NICI Zimní pantofle lední medvěd Bignic Gr. 38-41 42041


Cena
627 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A248350

EAN: 4012390420418

NICI Zimní pantofle lední medvěd Bignic Gr. 38-41 42041
Tento text je přeložen automaticky.
Zimní kolekce plyšových hraček NICI a mnoho láskyplně navržených dárkových nápadů pro chladné období nás staví do nálady pro bílé krajiny a šálky kouřícího čaje. Zahrnuto: lední medvěd Bignic, pečeť Cozylou, tučňák Toddytom a sněhulák Flakejake. Lední medvěd Bignic a pečeť Cozylou jsou nejlepší přátelé a dělají všechno společně: Pěší turistika, sáňkování, řízení a stravování cookies. Toddytom tučňák se teprve nedávno přestěhoval do oblasti. Hledá přítele, s nímž může závodit proti nim v saních a s nimiž může zažít velká dobrodružství. Zradí své přání magické polární záři a skutečně: oživí sněhuláka, kterého postavil. Jmenuje se Flakejake. Flakejake není jen opravdu milý kluk, ale také nejlepší sáňkař v celé oblasti. Konečně existuje soutěž o Bignic a Cozylou! Nadýchané plyšové hračky a mnoho skvělých předmětů pro chladné období jsou ideální vánoční dárky s určitým mazlivým faktorem nebo zvláštní pozorností mezi nimi.

Přes byt v punčochách? Tyto dny jsou pryč!
NICI Lední medvěd Bignic udržuje vaše nohy hezké a teplé s pantoflemi - a při pohledu dolů na vaše nohy se na tváři usmívá.

Podrobnosti:
  • Velikost: 38 - 41
  • Materiál: 100% polyesterový svršek 65% polyester a 35% bavlněná podešev.
  • Podšívka: 100% polyester
  • Oči z plastu
  • Péče: omyvatelné při 30 ° C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

NICI Zimní pantofle lední medvěd Bignic Gr. 38-41 42041
627 Kč