NIP Cherry Silikonová savička, mléko, kulatá

NIP Cherry Silikonová savička, mléko, kulatá


Cena
56 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A130503

NIP Cherry Silikonová savička, mléko, kulatá
• přirozený kulatý tvar savičky z měkkého silikonu
• extra silný okraj savičky pro optimální sezení na lahvičkovém krčku
• široká sací část pro přirodní pocit sání
• příjemné sání, díky přirozenému třešňovitému kulatému tvaru
• Vhodná pro všechny lahvičky

Nip kulatá savička Cherry má přirozený tvar a je vyrobena z měkkého silikonu. Extra silný okraj savičky pro optimální sezení na lahvičkovém krčku Kulatá savička je vhodná pro všechny standartní lahvičky. Značková kvalita garantuje, že nip standardní savičky, jako skoro všechny produkty značky nip jsou "made in Germany"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nip

nip …for my happy baby

Děti obohacují náš život, ale staví ho také pořádně vzhůru nohama. Jako novopečení rodiče stojíte před zcela novými výzvami. My v Nip Vám přitom pomáháme velmi kvalitními výrobky, které jsou ideálně uzpůsobeny individuálním potřebám Vašeho dítěte. Od 1932 vyvíjíme naše výrobky v úzké spolupráci s vědci, lékaři a porodními asistentkami podle nejnovějších poznatků z medicíny a techniky. Kvalita našich výrobků je pravidelně kontrolována ve firemní laboratoři a kontrolována nezávislými institucemi. Díky naší dlouholeté zkušenosti Vám darujeme bezpečí, že děláte pro své dítě to nejlepší.


Naše nejprodávanější

NIP Cherry Silikonová savička, mléko, kulatá
56 Kč
Top značky