Naše alternativa k vyprodanému výrobku

nip Drinking šálek eat green Sada 2, zelená
Momentálně vyprodáno

nip Drinking šálek eat green Sada 2, zelenáCena
284 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A299672

EAN: 4000821415621

nip Drinking šálek eat green Sada 2, zelená
Tento text je přeložen automaticky.
Je čas na zelené inovativní produkty, takže šálky už nejsou stejné. Pohár Eat Green od společnosti nip ® se skládá z více než 90% obnovitelných surovin (sacharidy a rostlinné oleje (bez palmového oleje)). Zelený obal je udržitelný a neškodný pro životní prostředí, papír je vyroben ze 100% recyklované lepenky. Sada 2 šálků od Eat Green je obzvláště lehká a snadno se drží. Hrnek je ideální pro batolata ve věku od 12 měsíců, která mohou pít sama. Šálek Eat Green je lehký a snadno se drží, zaoblený okraj šálku zajišťuje příjemný pocit pití. Minimalistický design v jemných zemitých tónech je obzvláště populární a dokonale zapadá do aktuálních trendů. Pevný materiál neobsahuje BPA a PVC. Lze jej snadno vyčistit v myčce nádobí nebo použít k ohřevu v mikrovlnné troubě. Šálky jsou nerozbitné a snadno vydrží i drsné přistání. Obzvláště praktické je, že šálky lze skládat do sebe, takže je lze rychle a snadno odložit. Kvalita „Made in Germany“.
V souladu s heslem „Z rodin pro rodiny“ se nip ® cítí zvláště oddaný přírodě a příští generaci. Proto je přikládán velký význam vývoji produktů šetrných k životnímu prostředí s využitím udržitelných tygřích materiálů a obalových řešení. Výsledkem je udržitelný a pestrý sortiment nip ® Green.

Podrobnosti o produktu:
  • Šálek z více než 90% obnovitelných surovin
  • Balení ze 100% recyklovaného papíru
  • Šálky jsou obzvláště lehké a snadno se drží
  • Zaoblený okraj šálků poskytuje příjemný pocit pití
  • Minimalistický design v jemných barvách
  • Vhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby
  • Stohovatelné do sebe

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nip

nip …for my happy baby

Děti obohacují náš život, ale staví ho také pořádně vzhůru nohama. Jako novopečení rodiče stojíte před zcela novými výzvami. My v Nip Vám přitom pomáháme velmi kvalitními výrobky, které jsou ideálně uzpůsobeny individuálním potřebám Vašeho dítěte. Od 1932 vyvíjíme naše výrobky v úzké spolupráci s vědci, lékaři a porodními asistentkami podle nejnovějších poznatků z medicíny a techniky. Kvalita našich výrobků je pravidelně kontrolována ve firemní laboratoři a kontrolována nezávislými institucemi. Díky naší dlouholeté zkušenosti Vám darujeme bezpečí, že děláte pro své dítě to nejlepší.


Naše nejprodávanější