Naše alternativa k vyprodanému výrobku

NIP dudlík na láhev ze sillikonu  z ventilem vel. 1  (mléko)
Momentálně vyprodáno

NIP dudlík na láhev ze sillikonu z ventilem vel. 1 (mléko)


  • NIP dudlík na láhev ze sillikonu  z ventilem vel. 1  (čaj)

Cena
69 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A004819

NIP dudlík na láhev ze sillikonu z ventilem vel. 1 (mléko)
NIP dudlík na láhev ze silikonu vel. 1

Velikost otvoru: mléko (M)

Anti-kolikolikový dudlík na láhev ze silikonu

Vhodný na všechny standardní lahve !

Ortodontický a během kojení dává dítěti pocit jako kdyby pilo z maminčina prsu. Ideálně se během pití přizpůsobí podnebí a přírodnímu sání dítěte. Antikolikový ventil zabraňuje polykání vzduchu, čímž se snižuje riziko kojenecké koliky.

Bezpečnost a spolehlivost dudlíku NIP:
• anatomický, ortodontický dudlík vyrobený z kvalitního silikonu
• antikolikový ventil zabraňuje polykání vzduchu
• velikost otvoru je vyznačen na okraji dudlíku: S (small) = extra jemný pro řídké jídla, jako jsou čaje, M (medium) = středně jemný - vhodný na kojenecké mléko, L (large) = velký pro husté potraviny jako je kaše
• perfektní těsnění: extra hrubý kvůli optimálnímu těsnění, nekape a to ani při nepřetržitém používání

dudlík odpovídá normě EN 14350 a je kontrolován přes TÜV.
Součástí dodávky jsou 2 dudlíky

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nip

nip …for my happy baby

Děti obohacují náš život, ale staví ho také pořádně vzhůru nohama. Jako novopečení rodiče stojíte před zcela novými výzvami. My v Nip Vám přitom pomáháme velmi kvalitními výrobky, které jsou ideálně uzpůsobeny individuálním potřebám Vašeho dítěte. Od 1932 vyvíjíme naše výrobky v úzké spolupráci s vědci, lékaři a porodními asistentkami podle nejnovějších poznatků z medicíny a techniky. Kvalita našich výrobků je pravidelně kontrolována ve firemní laboratoři a kontrolována nezávislými institucemi. Díky naší dlouholeté zkušenosti Vám darujeme bezpečí, že děláte pro své dítě to nejlepší.


Naše nejprodávanější

Top značky