nip First Moments savička s rychlým průtokem (velikost otvoru L)

nip First Moments savička s rychlým průtokem (velikost otvoru L)


Cena
119 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A283394

EAN: 4000821336025

nip First Moments savička s rychlým průtokem (velikost otvoru L)
Široký silikonový dudlík od nip má anatomický, ortodontický tvar. ACTIFLEX®-System Zamezuje uzavření savičky a stará se tak o rovnoměrný tok tekutiny Široký opěrka rtů také zajišťuje přirozený a uvolněný pocit během pití. Integrovaný protikolikový ventil zabraňuje spolknutí vzduchu a tím zabraňuje kolice.

Detaily:
  • přirozený kulatý tvar savičky z měkkého silikonu
  • široká sací část pro přirodní pocit sání
  • Protikolikový ventil zabraňuje polykání vzduchu
  • Rovnoměrný tok tekutiny bez nutnosti přestávek připití
  • Velikost otvoru L
  • Jednotná velikost 0+
  • Vhodné pro všechny široké lahvičky nip

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nip

nip …for my happy baby

Děti obohacují náš život, ale staví ho také pořádně vzhůru nohama. Jako novopečení rodiče stojíte před zcela novými výzvami. My v Nip Vám přitom pomáháme velmi kvalitními výrobky, které jsou ideálně uzpůsobeny individuálním potřebám Vašeho dítěte. Od 1932 vyvíjíme naše výrobky v úzké spolupráci s vědci, lékaři a porodními asistentkami podle nejnovějších poznatků z medicíny a techniky. Kvalita našich výrobků je pravidelně kontrolována ve firemní laboratoři a kontrolována nezávislými institucemi. Díky naší dlouholeté zkušenosti Vám darujeme bezpečí, že děláte pro své dítě to nejlepší.


Naše nejprodávanější

nip First Moments savička s rychlým průtokem (velikost otvoru L)
119 Kč