Naše alternativa k vyprodanému výrobku

nip Latexové struky s ventilem velikosti 2 mléko 2 kusy
Momentálně vyprodáno

nip Latexové struky s ventilem velikosti 2 mléko 2 kusy


Cena
209 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A250779

nip Latexové struky s ventilem velikosti 2 mléko 2 kusy
Tento text je přeložen automaticky.
Standardní latexová dudlíková struka má anatomický tvar a přátelskou čelist. Integrovaný antikolikový ventil zabraňuje polykání vzduchu.

Extra silný těsnící kroužek struku perfektně sedí a zajišťuje optimální, bez kapání na hrdlo láhve. Dudlík je vhodný pro všechny komerčně dostupné standardní láhve.

Detaily produktu:
  • Anatomický, čelistní latexový struk s antikolikovým ventilem
  • Perfektně těsnící kroužek pro pevné a bez kapání na hrdle láhve
  • Vhodné pro všechny standardní láhve
  • Sací otvor velikost M (mléko)
  • Velikost 2
  • Vhodné pro všechny komerčně dostupné standardní láhve

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Nip

nip …for my happy baby

Děti obohacují náš život, ale staví ho také pořádně vzhůru nohama. Jako novopečení rodiče stojíte před zcela novými výzvami. My v Nip Vám přitom pomáháme velmi kvalitními výrobky, které jsou ideálně uzpůsobeny individuálním potřebám Vašeho dítěte. Od 1932 vyvíjíme naše výrobky v úzké spolupráci s vědci, lékaři a porodními asistentkami podle nejnovějších poznatků z medicíny a techniky. Kvalita našich výrobků je pravidelně kontrolována ve firemní laboratoři a kontrolována nezávislými institucemi. Díky naší dlouholeté zkušenosti Vám darujeme bezpečí, že děláte pro své dítě to nejlepší.


Naše nejprodávanější